Kontatné údaje

Volajte:

Mare-line s.r.o.

Fakturačné údaje:

Napíšte nám:

Bratislava

Predajňa Bratislava

Otváracie hodiny:

Fotogaléria:

Ako nás nájdeš?

Predajňa sa nachádza  na začiatku pešej zóny v centre mesta v blízkosti námestia SNP a historickej časti hlavného mesta . Pred našou  predajňou je zastávka električky č.1 a 9, takže sa k nám dostaneš rýchlo a pohodlne (zastávka – TCHIBO OUTLET ). Autom sa  k nám dostaneš smer centrum, cez Most SNP,  ďalej doprava na Vysokú ulicu. Na konci Vysokej už začína pešia zóna. Predajňa  na Obchodnej ulici patrí k naším najväčším predajniam. Jej rozloha je 45 m2, čo znamená jediné – najširšiu a najväčšiu ponuku predávaného sortimentu.

Žilina

Predajňa Žilina

Otváracie hodiny:

Fotogaléria pobočky:

Ako nás nájdeš?

Obchod sa nachádza zhruba v strede Národnej ulice (bývalá „Masaryčka“), cca 100 m od železničnej stanice, asi 150 m od Autobusovej stanice a asi 50 metrov od OC Mirage. Pohodlne sa k nám dostaneš aj autom – v blízkosti sú dostatočné parkovacie kapacity. Rozloha predajnej plochy je 30m2 a obchod ponúka celý sortiment predstavený na našej web stránke.

Svederník

Maloochod, veľkoobchod, outlet Svederník

Otváracie hodiny:

Fotogaléria:

Ako nás nájdeš?

Náš outlet obchodík sa nachádza v areáli bývalého záhradníctva, cca 100 m od hlavnej cesty vedúcej zo Žiliny do Bytče. Z hlavnej cesty odbočíš za mostom doprava, smer Dlhé Pole a po cca 50 m odbočíš doľava a vojdeš do priemyselného areálu (bývalé PD – záhradníctvo). V areáli sa nachádza aj známa Svedernícka kapustáreň. Ako nás nájsť v tomto areáli ťa už nasmeruje náš plánik pred bránou do areálu:

Outlet obchod ponúka celý predstavený  sortiment nášho tovaru za výhodné outletové ceny, tak pre drobných spotrebiteľov ako i podnikateľov- záujemcov o väčší odber pre tvoje podnikanie.