Módne doplnky

Brošne

Naše brošne či odznaky spestria každú tvoju oslavu, párty alebo doladia tvoje oblečenie ,čiapku či tašku.

Široký sortiment farieb, tvarov a materiálov je zárukou, že si u nás  určite vyberie každý ten správny kus, ktorým doladí,  ozvláštni a spestrí svoj módny look.

Kľúčenky

Kľúčenka už dnes nemá len praktický význam, ale stáva sa módnym doplnkom, ktorý spestrí nielen tvoje kľúče od domu či auta,  ale aj tvoju tašku, ruksak či oblečenie.

Čiapky a čelenky

Na tvoju hlavu dobre padnú pletené, flísové či bavlnené čiapky, baretky i klobúky. Naša ponuka zahŕňa široký sortiment šatiek a šalov na každé ročne obdobie.

Ponúkame aj široký výber štýlových čeleniek, doplnených krásnymi detailami a zdobením.

Tašky, kabely a kabelky

Veľkí i malí spoločníci do práce, na nákupy, ale i žiarivé spoločenské udalosti.

Náš sortiment tašiek ponúka tašky a kabelky na bežné nosenie do práce i na nákupy, ale u nás si určite vyberieš tiež listové a trblietavé spoločenské kabelky cez rameno i do ruky. Nezabúdame i na športové štýly pre ktorých sme tu s ponukou našich ruksakov.

Kabelky i peňaženky sú vyrobené z kvalitných syntetických materiálov, ale aj prírodnej kože a textilu  a sú rôznych štýlov, tvarov a farieb.

Rukavice

Teplé módne dámske rukavice v rôznom prevedení a farbách sa ihneď stanú čerešničkou na tvojom jesennom a zimnom outfite.

Slnečné okuliare

Chceš byť vždy pripravená na prvé slnečné lúče či ostré zimné slnko? S našimi slnečnými okuliarmi nikdy nešliapneš vedľa. Vždy trendové, rôznych štýlov a tvarov. U nás si vyberú dámy,  ako i páni a deti. Naše okuliare dobre padnú každému štýlu i typu tváre.

Peňaženky

Ponúkame široký sortiment peňaženiek v rôznych dizajnoch a farbách a tiež rôznych veľkostí, ktoré sa zmestia do tvojich kabeliek či tašiek.

Eventy, Vianoce, Halloween

Ešte niečo čo by si v obchodoch s bižutériou hľadala? U nás to  určite nájdeš.

Určite si vyberieš z ponuky módnych doplnkov s vianočnou alebo valentínskou tématikou.

Okrem bižutérie a textilu ponúkame i široký sortiment doplnkového tovaru ako sú púzdra na okuliare,  púzdra na mobily, šperkovnice, darčekové boxy a balenia.  To všetko vyrobené z kvalitných a pre zdravie neškodných materiálov.