Bižutéria

Náušnice

Chceš  byť vždy štýlová a trendy? Náušnice od nás sú pre teba vždy to pravé. Ponúkame široký sortiment náušníc z ktorých si vyberú ženy všetkých vekových kategórií od malých dievčatiek až po zrelé dámy,  či už preferujú klasický, športový, extravagantný alebo elegantný štýl. Vhodné sú do práce, na voľný čas i na malé a veľké spoločenské udalosti.

Náušnice ako i celý sortiment našej bižutérie sú vyrobené z materiálov bez obsahu niklu a ostatných ťažkých kovov. Sú v povrchovej úprave zlatej, striebornej, medenej  i v kombinácii s kamienkami od brúseného skla, cez zirkóny až po swarovského kamienky v širokej farebnej škále, taktiež nájdete trendové kúsky v kombinácii  perleťou, umelými či riečnymi perlami ale i perím a textilom. U nás si určite dokáže vybrať každá.

Ale pozor nezabúdame ani na pánov, ponúkame i trendové pánske náušnice  i z chirurgickej ocele.

Prstene

Trendové malé ale i masívne  a extravagantné prstene z bižutérie nie len pre tvoj prstenník. Bižutériové prstene bez obsahu niklu a ťažkých kovov v povrchovej úprave zlatej i striebornej s očkami  od skla až po Swarovského kamienky, ale tiež bez kameňov. V ponuke sú aj sklenené prstene a tiež pánske prstene z bižutérie ale i chirurgickej ocele.

Retiazky

S našimi retiazkami a náhrdelníkmi sa za Tebou  iste otočí každý. Masívne i jednoduché náhrdelníky a retiazky s príveskami, v kombinácii s kamienkami, zirkónmi, swarovského kamienkami ale i kožou, drevom v širokej farebnej škále od klasického cez spoločenský štýl až po extravagantné kúsky.  Ale ponúkame  tiež korále z umelých perál či farebných  plastových materiálov a dreva. A ako i pri ostatnom sortimente nezabúdame ani na štýl našich pánov a ponúkame im náhrdelníky  kombinácie korálov, kože, kovu, dreva.

Piercingy

Si štýlová a  neodolala si trendu piercingov? Tak potom si u nás správne. Ponúkame široký sortiment piercingov do brucha, obočia, pery, ucha, tragusu i nosa. Materiály sú chirurgická oceľ, prípadne striebro 925, piercingy sú celokovové alebo v kombinácii s kamienkami a zirkónmi, ale  tiež umelými perlami.

Vlasové doplnky

Ak chceš svoju korunu krásy – Tvoje vlasy ozdobiť nie len gumičkou, potom si u nás určite správne. Ponúkame široký sortiment vlasovej bižutérie a ozdôb pre malé slečny, teenagerky i zrelé dámy.

Vlasové doplnky,  spestria tvoj účes alebo sa zapracujú do vlasov, a tým celý účes zvýraznia, či už je to účes do práce, do školy, na voľný čas alebo na spoločenskú udalosť.  Ponúkame kovové, textilné i plastové čelenky,  sponky i veľké spony vlasov, a to tak kamienkové, ako i pukačky a štipce.  Kvetinové vence a pásy hippies budú dokonalým doplnkom pre tvoju festivalovú sezónu.

Pánske doplnky

Prinášame aj široký výber zaujímavých doplnkov pre pánov. Štýlové prstene a náramky určite potešia mužov, ktorým nie je jedno, ako vyzerajú.

Detské doplnky

U nás si vyberiete z desiatok krásnych drobností pre vaše malé princezné.

Náramky

Vďaka nášmu veľkému výberu náramkov na ruku máme pre teba vždy tie najhorúcejšie trendy, aby si vždy ladila s dobou a príležitosťou na ktorú sa našim náramkom ozdobíš.

Ponúkame pevné, otvorené náramky, náramky na gumičke i na rôzne typy zapínania v dizajne zlatej, striebornej, medenej s kamienkami, zirkónmi i swarovského kamienkami rôznych farieb, tiež náramky z umelých či riečnych periel i farebných korálkov a dreva.